за нас

Ranpu Метал е сеопфатен производителот градежен материјал ангажирани во истражување, развој, производство, продажба и сервис на сите видови на скеле, како што се челични кофражни, зајакнување со подпори реквизити, скеле рамка итн Во меѓувреме, можеме да снабдување разни челични цевки, како како скеле цевка, поцинкована цевка итн

Особено, во 2016 година, нашата заварување технологија беше одобрен од страна на сертификатот AWS. Ние можеме да снабдување OEM услуга во зависност од вашите цртежи. Нашето производство тим може да дизајн кофражни и да даде некои совети за вашите проекти.

Квалитет и безбедност гради иднината е нашето верување, сега нашите производи се широко се продаваат во повеќе од 30 земји во Европа, Америка, Азија, Австралија и Африка.

Работете со нас, ќе ја доживее одличен една-стоп услуга во текот на целата фаза на вашите проекти, од буџетот на проектот. Ние ви помогне со оптимални технички планирање, со цел доставување, на самото место за надзор, па дури и повеќе од овие.

Ние не ќе се обезбеди економски профит на сметка на квалитетот!

Врз основа на нашето искуство во нашиот пазар, нашиот оддел за извоз, Ranpu (Tianjin) Меѓународна трговија копродукции, ООД. може да снабдување на соодветни производи, како што се челик серпентина, челични лимови, Ц челик итн

Ranpu се стреми да биде глобален сеопфатна градежни материјали олеснувач со прва класа на конкурентноста и влијание, да се направи безбедна, ефикасна, благодарни свет со сите конструктори во оваа индустрија.

2 (2)

2 (2)

2 (2)WhatsApp Онлајн Chat!