компанија профили

Тијанџин Fushunda индустрија група, основана во 1999 година, е сеопфатна производителот се ангажирани во истражување, развој, производство, продажба и сервис на челични цевки, челик калеми, скеле реквизити, метални кофражни и OEM услуга.

Со 6 црни линии за производство на челични цевки, 18 галванизиран линии за производство на челични цевки, 5 поцинковани производни линии серпентина и топла натопи поцинковане производствена линија, и OEM напредна опрема, подобра испорака датум да биде задоволена.

Посветен на строга контрола на квалитет и внимателен услуга по продажбата, нашите искусни членови на персоналот се секогаш на располагање да разговараат за своите барања и да се обезбеди целосна задоволството на клиентите.

Со цел да обезбеди подобра услуга, нашата компанија плаќа повеќе внимание на OEM услуга на овие години: серија на напредни опрема и производствена линија беа воведени, вклучувајќи ЦПУ намалување на опрема, се наведнувам процесна опрема, ласерски сече опрема, Threading опрема, прав сликарство линија за производство, итн . Покрај тоа, имаме добиено сертификат ISO9001: 2008, инспекција сертификат SGS, Кина Топ 500 производствени претпријатија, Кина Топ 500 приватни претпријатија итн Особено, оваа година, нашата заварување процес беше одобрен од страна на сертификатот AWS. Внимание на бренд, се обрне внимание на квалитетот и управување со концептот надвор од себе, нашата група е на пат да се изгради модерна претпријатие.

Во 2003 година, за да им обезбеди на нашите подобри услуги за нашите клиенти во странство бог, формиравме нашата подружница на компанијата за извоз, Тијанџин YISHI меѓународната трговија CO., LTD., Кој е лоциран во центарот на Тијанџин. нашите производи се извезуваат во многу земји, како Германија, Велика Британија, Шведска, Грција, Виетнам, Тајланд, Австралија, Нов Зеланд, САД, Еквадор, Колумбија, Шри Ланка, Египет, Бенин, Гвинеја, Малави и така натаму.

Со нашето богато искуство, ние може да поддржува повеќе соодветни производи, ние сме запознаени:

како што се PPGI, Брановидни лист, нокти, профил челик, итн

Ние ќе ви биде доверлив добавувач по разумна цена во најкраток можен рок.
WhatsApp Онлајн Chat!