Rreth nesh

Ranpu Metal është një prodhues të plotë materiale ndërtimi angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbim të gjitha llojet e skela, të tilla si kallep çeliku, props shoring, kornizë skela etj Në ndërkohë, ne mund të furnizimit të ndryshme tubo çeliku, të tilla si tub skela, tub i galvanizuar etj

Sidomos, në vitin 2016, teknologjia jonë saldim është miratuar nga certifikatë AWS. Ne mund të ofrojë shërbim OEM sipas vizatimeve tuaja. Ekipi ynë i prodhimit mund të projektimit kallep dhe të japin disa këshilla në lidhje me projektet tuaja.

Cilësia dhe siguria ndërton të ardhmen është besimi ynë, tani produktet tona ka qenë e shitur gjerësisht në më shumë se 30 vende në Evropë, Amerikë, Azi, Australi dhe Afrikë.

Punojnë me ne, ju do të përjetojnë të shkëlqyer të shërbimit me një ndalesë gjatë gjithë fazave të projekteve tuaja, nga buxhetimit të përfundimit. Ne të ju ndihmojë me planifikimin optimale teknike, të urdhërojë dërgimin, në vend mbikëqyrjen, dhe madje edhe më shumë se këto.

Ne nuk do të sigurojë fitime ekonomike në kurriz të cilësisë!

Bazuar në përvojën tonë në tregun tonë, departamentit tonë të eksportit, Ranpu (Tianjin) International Trade Co., Ltd. mund të ofrojë disa produkte të rëndësishme, të tilla si spirale çeliku, fletë çeliku, çeliku C etj

Ranpu përpiqet që të jetë një globale gjithëpërfshirëse materialeve të ndërtimit udhëheqësi me konkurrencën e klasit të parë dhe ndikim, për të bërë një, efikas, të sigurt botën mirënjohës me të gjitha ndërtuesve në këtë industri.

2 (2)

2 (2)

2 (2)WhatsApp Online Chat!